Dreamsacademy

"Wyobraźnia jest wszystkim. Stanowi zapowiedź nadchodzących atrakcji życia" Albert Einstein

Phil Bosman powiedział kiedyś "Jeśli pat­rzy się ra­zem w górę, niebo się przybliża'', na pytanie kim jestem odpowiem, że jestem tą która patrzy w górę i wiem, że wszyscy nieważne gdzie jesteśmy i kim jesteśmy zawsze patrzymy na to samo niebo, a od nas zależy co widzimy. Jeżeli jeszcze dziś widzisz tylko ziemię, a może już horyzont, ja pojawiam się w Twoim życiu, żeby przybliżyć Ci Twoje marzenia.


Wykształcenie

Studia doktoranckie - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydziału Lekarski z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu

 

Studia wyższe - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział farmaceutyczny, kierunek: analityka medyczna

 


Szkolenia

Mistrzostwo emocjonalne- Instytut Rozwoju Umysłu w Szczecinie

 

Kurs psychologii pozytywnej- Uniwersytet Karoliny Północnej w Chapel Hill (UNC) (ang. University of North Carolina at Chapel Hill)

Akademia Trenera Biznesu- studia podyplomowe

Coaching Fundamentals Certificate® (CFC®)- IBD Business School Sp. z o.o. Noble Manhattan Coaching
 

Practitioner Coach Diploma® (PCD®)- IBD Business School Sp. z o.o. Noble Manhattan Coaching
 


Referencje

"Coaching menedżerski prowadzony przez Panią Alicję był  dla mnie niezwykle inspirujący. Obok refleksji na temat zarządzania relacjami w organizacji miałem sposobność zaplanowania procesu zmian usprawniających jej funkcjonowanie. Współpraca z coachem umożliwiła rozwój organizacji pozarządowej".
 

Dariusz Polakowski - Prezes Stowarzyszenie Instytut Współpracy i Partnerstwa Lokalnego w Katowicach


Naprawdę warto!
Zanim rozpocząłem sesje z Alicją byłem bardzo sceptycznie nastawiony do wszelkich tego typu inicjatyw. Nie wierzyłem, że coaching jest czymś, co może przynieść jakiekolwiek pozytywne efekty, szczególnie u osób takich jak ja, które nie lubią mówić o sobie w ogóle, a już otwarcie się przed obcą osobą uważają za coś wręcz niemożliwego do zrobienia.
Jednak to działa. Już po drugiej sesji wręcz czekałem na następną.
Dzięki naszym spotkaniom poznałem swoje mocne strony, odkryłem u siebie cechy, o których wcześniej nawet nie miałem pojęcia, a im bardziej myślałem o efektach danej sesji, tym bardziej wzrastała moja pewność siebie.
Dzisiaj zacząłem odważniej stawiać czoła napotkanym wyzwaniom, jestem świadomy mojej wartości i wiem, że wiele marzeń może przestać być tylko marzeniami – wystarczy po prostu zrobić pierwszy krok i zacząć działać. Najfajniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że spotkania prowadzone są tak, aby samemu dojść do wszystkich wniosków.
Polecam spotkania z Alicją, to miło i bardzo pożytecznie spędzony czas oraz inwestycja w siebie, która z pewnością przyniesie każdemu wiele korzyści.

Bartek Wawrzaszek


Miałem przyjemność być mentorem Alicji Sonsali w ramach kursu Practitioner Coach Diploma. To, co szczególnie u niej cenię, to połączenie entuzjazmu z systematycznością i zorganizowaniem. Nie bez znaczenia jest też interdyscyplinarne spojrzenie, które Alicja zawdzięcza swojemu wykształceniu i zainteresowaniom. Za zaszczyt poczytuję sobie, że do dziś jesteśmy w kontakcie i mogę z dumą śledzić jej kolejne sukcesy zawodowe.

Adam Gieniusz


Sesje coachingowe Alicji dały mi dużo energii do działania, pozwoliły na pewne sprawy spojrzeć z innej perspektywy. Dzięki sesjom  wiem że jestem w stanie osiągnąć cele o których kiedyś mogłem tylko marzyć. Z czasem zacząłem odkrywać w sobie nowe umiejętności. Dużo łatwiej radzę sobie teraz z stresem a to jest tak naprawdę główny powód który mnie spowalniał i uniemożliwiał działanie. Sesje prowadzone są w miłej atmosferze, Alicja zawsze podchodzi do nich w profesjonalny sposób. 

Adrian Dymek

 


Co czytam

 

 Moja energia to też muzykaPolska, Bytom

 

Umów się na spotkanie